KadiköyAntikaEşyaAlanlar / Bağdat Antik - Antika Eşya Alanlar - Antika Alanlar - Antikacılar
mail  umutbataray1212@icloud.com    tel 05425343996 - 05367285463 - 216 337 60 60

HİZMETLERİMİZ  /  KadiköyAntikaEşyaAlanlar

Bütün değerli antika eşyalarınızı yerinde görerek nakit olarak almaktayız.

25 yıldır sektörün içinde bulunan Bağdat Antik, antika eşyalarınızı alıyor. Bu hizmeti yaparken ücretsiz ekspertiz hizmeti yapıyor. Antika eşyalarınızı yerinde görerek nakit karşılığında almaktayız. Değerli olduğunu düşündüğünüz antika eşyalarınızı WhatsApp yoluyla tarafımıza ulaştırabilirsiniz. Antika meraklıların en gözde yeri olan Antika Dükkanımız sizlerin taleplerinizin doğrultusunda işini büyük bir titizlikle yapmaktadır. Antika Eşya Alanlar olarak değerli antikalarınızı beklemekteyiz.


Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunuyoruz..

GSM: 0532 050 28 06

TEL: 0216 337 60 60

Email Adresimiz: info@bagdatantik.com 

Adresimize gelerek bir çay ve kahvemizi içebilirsiniz. Sizleri Bekliyoruz!
Bağdat Cd. No:157 Selamiçeşme-Kadıköy/İSTANBUL

 

Antika üzerine başarılarımız sizlerin sayenizdedir. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir ve en çok önem verdiğimiz bir husustur. Türkiyenin dört bir yanına hizmet vermekteyiz.

İstanbul Kadıköy'de bulunan firmamız Antika mağazası olmak üzere Antika meraklıların en çok uğradığı yerdir. Siz de değerli antika eşyalarınızı bize satarak bir gelir elde edebilirsiniz..

Daha fazla bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz..Etiketlerimiz; Caddebostan antika eşya alanlar, göztepe antika eşya alanlar, bostancı antika eşya alanlar